SAĞLIK SİGORTALARI

      Kurumsal Sağlık Sigortaları

Hem işverene hem de çalışana birçok avantajlar sunarak, uygun primler ile sağlık masraflarını güvence altına alma imkanı verir. Çalışan personelin;Şirkete bağlılığının artması, Kendisini daha değerli ve şirketin uzun vadeli planları içinde hissetmesi, Kaliteli ve hızlı sağlık hizmeti ile, çalışanın asli görevlerinde olası zaman kayıplarının engellenmesi, Kendisini güvende hissetmesi ve bunun performansına yansıması, konularında avantaj sağlar. Kurumunuza özel yapılacak bu çalışma ve alternatifler hakkında bilgi almak için arayınız.

 

- Bireysel Sağlık Sigortaları

sağlık ihtiyaçlarınızın tamamının, pek çok ek hizmeti de kapsayacak şekilde nasıl karşılanabileceğini konusunda bilgi almak ve bütçenize en uygun, size özel alternatifler hakkında bilgi almak için arayınız.

 

 

HAYAT SİGORTALARI

- Birikimli Hayat Sigortaları

Birikimlerinizin en karlı ve etkin yatırımlarla değerlendirildiği vefat, maluliyet ve kaza sonucu vefat teminatları ile zenginleştirilebilen, prim ödemelerinin TL veya Döviz olarak yapılabildiği, kar paylı, birikimli bir hayat sigortaları ile ilgili alternatifler hakkında bilgi almak için arayınız.

 

- Birikimsiz Hayat Sigortaları

Sigorta süresi içinde sigortalının ecelen veya kaza sonucu vefatı halinde lehtarlarına, kaza veya hastalık sonucu sakat kalması halinde kendisine poliçe üzerinde yazılı sigorta bedeli kadar tazminat ödemesi yapar. Zor gün dostu olan bu poliçeler ile ilgili alternatifler hakkında bilgi almak için arayınız.

 

- Ferdi Kaza Sigortaları

Bir kaza sonucu uğrayacağınız bedeni zararlarda Bireysel Kaza Poliçeleri ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Bu poliçe ile günün her saatinde, dünyanın neresinde olursanız olun, iradeniz dışında karşılaşacağınız kazalar sonucu uğrayabileceğiniz zararlara karşı maddi teminat güvencesi sunan bir hizmettir. Alternatifli olarak Teminat ve Primler hakkında bilgi almak için arayınız.

            

BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ

     Bireylerin aktif çalışma hayatlarının sonunda veya yaşlılıklarında bir ek gelir sağlamaya yönelik, katkıların her bir katılımcı adına ayrı hesaplarda takip edildiği ve herkesin kendi birikimleri oranında gelir alacağı, kamunun gözetim ve denetiminde ancak bütünüyle özel emeklilik şirketleri tarafından uygulanan, gönüllü katılıma dayalı, kamu emeklilik sistemlerini tamamlayıcı bir sistemdir. Sistem hakkında ki sorularınız ve size özel yapılacak, kurumsal ve bireysel bazdaki alternatifli çalışmaları görmek için arayınız.

 

SEYAHAT SİGORTALARI

Tüm dünyada yapacağınız seyahatlerde kaza ve ani hastalık durumunda, siz ve sevdiklerinizi korumak amacıyla Avrupa Birliği normlarında güvence sağlarken, aynı zamanda sağlık danışmanlığı ve Asistans hizmetleri sunmaktayız. Alternatifli olarak Teminat ve Primler hakkında bilgi almak için arayınız.

 

 

SÜRÜCÜ SİGORTA ACENTELİĞİ A.Ş.

HER AN SORUMLULUK DUYARAK

Sağlık Hayat Ve Bes

Bizimle bağlantı kurmak için:

Telefon: 0 (216) 410 10 00

Faks:      0 (216) 410 10 15

E-posta: info@ssigorta.com