SÜRÜCÜ SİGORTA ACENTELİĞİ A.Ş.

HER AN SORUMLULUK DUYARAK

Hakkımızda

Telefon: 0 (216) 410 10 00

Faks:      0 (216) 410 10 15

E-posta: info@ssigorta.com

Sektörün lider şirketlerinden , AKSİGORTA A.Ş. ‘ nin 23 yıldır Türkiye’deki en fazla prim üreten sigorta acentesi , kaliteli hizmet vermeyi  amaç edinmiş bir kuruluşuz.

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ 

    Sigorta danışmanı olarak ;

    MÜŞTERİYE ÖZEL sigorta ihtiyacının belirlenmesi, MÜŞTERİYE ÖZEL poliçenin hazırlanması,  satış sonrası hizmet için müşteri temsilcisinin görevlendirilmesi, hasar anında başlangıçtan itibaren en doğru ve en seri şekilde hasarın ödenmesinin takibidir.

 ORGANİZASYON

Sürücü Sigorta Acenteliği A.Ş. 1983 yılında kurulmuştur.2006 yılında 47 kişilik ekiple 2200 civarında sınai ve büyük ticari kuruluşa , bireysel sigortalılarımıza , elemanter , hayat ve sağlık branşlarında  sigorta danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Kurucular eğitimlerini tamamladıktan sonra kendi alanlarında çalışmış daha sonra Sürücü Sigorta Acenteliği A.Ş.’de bir araya gelmiştir.

Kurucular

Turan  Sürücü  Kimya Yüksek Mühendisi   İ.T.Ü.

İzzet Sürücü     Kimya Mühendisi  İ.D.M.M.A.

Rıza Sürücü     Gemi  Makina Mühendisi   Y.D.O.

Meral Sürücü   Kimya Mühendisi   İ.T.Ü.

                           M.B.A.     B.Ü         

 

Sigorta danışmanınız Sürücü Sigorta Acenteliği  A.Ş. nin  kadrosu ,ağırlıklı İşletme olmak üzere Mühendislik ve Hukuk eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır. Pazarlama, Teknik sigorta , Hasar, Sağlık-Hayat  ve Mali işler servislerimizle her türlü sigorta danışmanlığınız için hizmetindeyiz

Bizimle bağlantı kurmak için: